Korsan Yat Turu
Korsan Yat Turu

Özel Yat Turu
Özel Yat Turu

Vip-y
Vip-y

Dalış Turu
Dalış Turu

Rafting Turu
Rafting Turu

Balık Turu
Balık Turu

TU NAVY YACHTING

Faaliyet alanımız suya dair olarak Yat Turları, Balık Turları, Dalış Turları ve Raftingtir. Faaliyet alanlarımızla ilgili tecrübeli personelimiz, ekipmanlarımız, gerekli tüm belgelerimiz ve sigortalarımız sizlere daha iyi hizmet vermek için hazır hale getirilmiştir.

Merkezimiz Kemer’de olmak üzere, Antalya ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Yenilikçi olmamız, son teknolojiyi takip etmemiz, kaliteli hizmet vermemiz ve en önemlisi değerli partnerlerimizle güvenilir ilişkiler kurmamız bizi başarılı kılmaktadır.

Antalya'nın her yerinden acentelerimizle münferit ve grup rezervasyonları dahilinde transferli, yat, dalış ve rafting turları gibi birçok hizmet sunmaktayız. Rekabet edilebilir fiyatlarla en iyi ürün ve hizmet kalitesi için çalışan, kendini işine adamış uzman bir ekiple çalışmaktayız. Sağladığımız hizmetlerin hepsi misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmaktır.

2010 yılından beri faaliyet gösteren firmamız yat turizm sektöründe sağlam basarak güçlü adımlarla ilerlemeyi ve büyümeyi kendine vizyon edinmiş, siz değerli misafirlerine bizimle olduğunuz süreç içinde yüksek kalitede hizmet verip uzun süre hafızalarda kalacak güzel anlar yaşatmayı misyon edinmiştir.

TOP
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this